Appartementen Opteiland in de verhuur
Op de kop van een bestaand appartementencomplex aan de Leeuwstraat in de Dordtse wijk Sterrenburg heeft Trivire in samenwerking met Woongroep Opteiland een nieuw woongebouw met 24 appartementen en 6 penthouses met lift gerealiseerd.
Er worden 9 nieuwbouwappartementen in dit complex verhuurd in de vrije sector. De netto huurprijzen variëren van € 845,- tot € 1.095,- afhankelijk van de ligging en grootte. De nieuwe huurder mag zelf de kleuren van de Bruynzeelkeuken en de badkamer- en toilettegels bepalen.
Openbaar vervoer is op loopafstand te vinden. Het appartement heeft een c.v. combiketel, berging (begane grond), balkon en een open keuken. In het complex is een lift aanwezig.
Voorwaarden
Voor alle appartementen gelden de voorwaarden dat men minimaal 55 jaar moet.
In de verhuurbrochure vindt u de plattegronden van de appartementen die verhuurd worden en informatie over de huurprijzen.
Heeft u interesse?
Neem contact op met de makelaars Ooms (078 614 43 33) of OZP (078 635 17 53).