Update 3: aanval op systeem Trivire
UPDATE 24 mei 2022: Vanaf vandaag kunnen huurders weer inloggen op Mijn Trivire, alleen de documenten zijn nog niet in te zien.
Door de aanval op het systeem van onze ICT-dienstverlener konden we ons werk niet op de manier doen die wij gewend waren. Met als gevolg dat onze dienstverlening niet optimaal was. De afgelopen periode is hard gewerkt aan het herstel van onze systemen. Dit gaat in kleine stappen.
Huurzaken online regelen
Sinds vandaag - 11 mei 2022 - is het weer mogelijk voor onze huurders om huurzaken online te regelen op onze website. Zoals het melden van een reparatieverzoek of het opzeggen van de huur. Wat hierbij nog niet kan, is het inplannen van een afspraak met de aannemer. Zodra wij uw verzoek voor een reparatie ontvangen hebben, neemt de aannemer contact met u op voor het maken van een afspraak.
Helaas is inloggen bij Mijn Trivire nog niet mogelijk. Dit betekent dat het inzien van bijvoorbeeld contractgegevens of brieven nog niet mogelijk is.